Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W 1, 3 i 4. Ad 1. Był przede wszystkim człowiekem. Policjantem był wcześniej jak był na służbie. Był po służbie, więc nie wykonywał obowiazków służbowych. Jak jesteś śmieciarzem to po godzinach pracy też zbierasz hobbystycznie śmieci?? Ad 3. Dostał zarzuty za nieudzielenie pomocy, a nie ucieczkę z miejsca wypadku. Mógł nie przypuszczać, że potrącenie będzie miało skutek śmiertelny i zwyczajnie bałs ie konsekwencji. Jak ty byś postąpił?? Zatrzymał się?? czy wiał dalej niż widział? Ad 4. każdy ma prawo do obrony. Nie miał obowiązku współpracować z prokuratorem i dostarczać dowodów na swoją winę. Kogo namawiał do zacierania śladów?? Żona pomogła mu bo tak chciała, reszcie przedstawił inną wersję zdarzenia - w którym miejscu jest to karalne?? Oskarżony może kłamać do woli i za to nie ponosi konsekwencji.
jak taki mocny jestes to powiec dlaczego policjant po slozbie macha legitymacja i wzywa patrol bo kogos zatrzymal bo sie z nim scigal?bo przegral i stwierdzil ze nie poposci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakiś żart,mam nadzieje że prokurator założy apelacje i łachudra dostanie tyle co powinien tj 12lat do siedzenia
tak tylko ze prokurator chcial 5 lat dla niego nie 12 i moze sie odwolac do tych 5 a nie wiecej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyny "plus" w calej tej sprawie to to ze Monika i Witold B. przeprosili rodziców zmarłej Kasi. tylko tyle bo kara jest śmieszna
po jakim czasie i ciekawe kto ich namowil do tego a z tego co wiem to nie przeprosili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi innego co za taki wypadek dostał 12 lat. Z reguły za spowodowanie wypadku śmiertelnego i ucieczkę z miejsca wypadku kary nie przekraczają 3 lat, a w ponad połowie kończą się zawiasami. Powyżej 3 lat dostają tylko ci co byli pod wpływem, albo recydywiści. Wiem co piszę bo mam do czynienia z wymiarem sprawiedliwości.
ciekawe co bys zrobil i jakiej kary bys sie domagal jesli by to chodzilo o twoje dziecko....bez komentaza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co bys zrobil i jakiej kary bys sie domagal jesli by to chodzilo o twoje dziecko....bez komentaza
NO PROBLEM ! mam zawsze Czeczenów do dyspozycji,sam załatwiam takie sprawy,wszelkie rozliczenia,przestałem liczyć na te pierd olone,skorumpowane sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest za wyrok odsiedzi nawet te 4 lata i dalej będzie żył a dziewczynie nic życia nie wróci które on jej odebrał nawet nie udzielił pomocy to jest właśnie polska policja aby tylko ciepłą posadkę utrzymać i na wcześniejszą emeryturę. Dożywocie albo kara śmierci tylko że tej niestety w Polsce nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać 12. Skoro spier..olił to pewnie najeb..any wracał z żonką z imprezy. Jakbym był ojcem to bym sam wymierzył spawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz Witkacy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...